Prosinec 2016

————————————————————————————————————————————–

Nabízíme Vám náš tradiční stolní kalendář 2017 s fotkami z akcí školy – náhled úvodní strany

————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 1. 12. – programy PPP: pro 5. tř. Vrstevnický program, pro 8. tř. Zrcadlo

Čtvrtek 1. 12. – okresní přebor škol v šachu 6. – 9. tříd, Lanškroun

Pondělí 5. 12. – „Andělsko-čertovský souboj“, dopoledne pro 1. stupeň

Úterý 13. 12. – vánoční koncert ZUŠ Letohrad, odjezd 9:45, 7. – 9. tř.

Čtvrtek 15. 12. – vánoční besídka v ŠD, od 15:30

Pátek 16. 12. – Zpívání pod vánočním stromem, od 17 hod. před obecním úřadem – PLAKÁT

Úterý 20. 12. – Školní vánoční florbalový turnaj, sokolovna, od 13 hod.

Středa 21. 12. – třídní vánoční besídky (1.st. dopoledne, 2.st. 4. a 5. vyuč.hod.)

Čtvrtek 22. 12. – ředitelské volno, školní jídelna a družina nejsou v provozu

23. 12. – začátek vánočních prázdnin

————————————————————————————————————————————–

SRPDŠ – aktuální informace pro rodiče

Orlička – vystoupení v prosinci

Rozvrh hodin na školní rok 2016-17

Školní vývěska

Jídelní lístek

————————————————————————————————————————————–

Listopad

————————————————————————————————————————————–

Plavecký výcvik: 1., 8., 15. 11. (3. – 5. třída); 3., 10. 11. (1. – 2. třída)          

Úterý 1. 11. – Fidiko – komedie „Trapas nepřežiju aneb Ten řízek nezvedej“ + program v  knihovně, 6. třída

Pondělí 7. 11. – Hlemýžď pohár, od 13:30 hod. – PLAKÁT

Pondělí 7. 11. – Divadlo Hradec Králové, VP Literatura, odjezd 13:15

Čtvrtek 10. 11. – Předškolák, od 15:30

Pátek 11. 11. – Florbal, 1. st. chlapci, Jablonné

Úterý 15. 11. – Florbal, 6.-7.tř. chlapci, Jablonné

Úterý 15. 11. třídní schůzky, 15 – 17 hod.

Středa 16. 11. – Florbal, 6.-7.tř. dívky, Jablonné

17. – 18. 11. – státní svátek a ředitelské volno, školní družina a jídelna nejsou v provozu

Úterý 22. 11. – Členská schůze SRPDŠ – od 18 hod. v Kovárně

Čtvrtek 24. 11. – Fidiko – multimediální pořad „Největší hvězdy pop music“, 9. třída

Pondělí 28. 11. – Florbal, 1. st. dívky, Jablonné

Úterý 29. 11.zájezd do Osvětimi AKTUÁLNÍ INFORMACE

7. – 11. 11. – Bobřík informatiky – http://www.ibobr.cz/

Pokud máte ještě zájem o společné foto z června 2016, je k vyzvednutí v ředitelně.

————————————————————————————————————————————–

Říjen

————————————————————————————————————————————–

Změny v termínech plaveckého výcviku: 1.-2.třída: místo 24.11. se jede 24.10.; 3.-5.třída: místo 25.10. se jede 15.11.

Úterý 4. 10. – IPS Ústí nad Orlicí, 9.třída

Středa 5. 10. – schůzka výboru SRPDŠ – od 18 hod. ve školní jídelně

 Čtvrtek 6. 10. – Archeologické muzeum v přírodě Villa Nova Uhřínov, program „Okno minulosti“, 5. a 7. třída, odjezd 7:30, program 100,-, doprava hrazena z grantu

Pátek 7. 10. – volby předsedy školní samosprávy (4. – 9. třída)

Čtvrtek 13. 10. – Předškolák, od 15:30 v 1. třídě

15. – 16. 10.Dětská burzaPLAKÁT, Pravidla a podmínky, Prodejní list, Štítky

Středa 19. 10. – Technohrátky, Letohrad, vybraní žáci 8. a 9. třídy

Čtvrtek 20. 10. – schůzka rodičů a žáků 9. třídy k volbě povolání, od 16:30 v 9. třídě

Pátek 21. 10. – schůzka školní samosprávy (4. – 9.třída) – od 12 hod. v 9. třídě

Úterý 25. 10. – programy PPP, pro 6. třídu Kybersvět, pro 5. třídu Sorat

Úterý 25. 10.Broučkiáda, od 17:00 – PLAKÁT BROUČKIÁDA z důvodu nepříznivého počasí ZRUŠENA, uložit svého broučka k zimnímu spánku budou moci děti v pondělí 31. 10. dopoledne

26. – 28. 10. – Podzimní prázdniny a státní svátek

Sběr vysloužilých elektrospotřebičů – 1.polovina října – PLAKÁT

————————————————————————————————————————————–

Září

————————————————————————————————————————————–

Plavecký výcvik:

  ročník   začátek konec odjezd předpokl.návrat
1., 2., MŠ  8. 9. čtvrtek, 9.30 hod. 24. 11. 8:30 12:00
3., 4., 5.  6. 9. úterý, 8.00 hod. 8. 11. 7:10 10:30

Potvrzení o zdravotní způsobilosti. Cena: 1.,2.,5.roč.: 440,-, 3.,4.roč.: 300,- + doprava

Zájmové útvary:

Hasičský kroužek od 2.9., Šachový kroužek od 9.9., Sportovní hry od 12.9., Stolní tenis od 12.9., Hra na flétnu od 13.9., Florbal od 13.9., Angličtina od 13.9., Sborový zpěv od 14. 9., Náboženství od 22.9., Orientální tance od 23.9.

Angličtina – první informativní schůzka pro žáky i rodiče – čtvrtek 8.9., od 16 hod.

Středa 7. 9. – Divadélko pro školy: „Africká pohádka“ pro 1. st., „Divadlo nekouše!“ pro 2. st., vstupné 40,-, v ŠJ

9.9. – 10.9. – finále OVOV Brno, odjezd 8.9.

Čtvrtek 15. 9. – veřejná schůzka výboru SRPDŠ – na hřišti od 16 hod. …

Čtvrtek 22. 9. – schůzka rodičů žáků 1.třídy od 15 hod., schůzka „Matematika-Hejný“ 1.-3.třída od 15:30

Pátek 23. 9. – schůzka školní samosprávy (4. – 9.třída) – od 12 hod. v 9. třídě

Čtvrtek 29. 9. – Technohrátky, Ústí nad Orlicí, 8. třída

Středa 28.9. – Státní svátek

Sběr léčivých bylin – do konce září

————————————————————————————————————————————–