Červen 2016

————————————————————————————————————————————–

Středa 1. 6. – krajské kolo OVOV, Moravská Třebová

Středa 1. 6. – výbor SRPDŠ, od 18 hod. na hřišti u školy

Čtvrtek 2. 6.In-line bruslařské odpoledneplakát

Pátek 3. 6. – schůzka školní samosprávy, od 12 hod. v 9. třídě

Středa 8. 6. – Technické hry Letohrad (7 žáků 8. třídy)

Čtvrtek 9. 6. – Předškolák, od 15:30 v pergole na školní zahradě

Čtvrtek 9. 6. Kuličkiáda, od 16 hod. na hřišti – plakát

Pátek 10. 6.  – Vida! science centrum Brno, 9.tř. + VP Experimentář

Pondělí 13. 6. – výlet 1.-3.tř., „Myslivost, kulturní dědictví ČR“, Dolní Ředice, odjezd v 7:30, cena: 50,- program + 50,- doprava (grant ŽP)

Středa 15. 6. – EMA Žamberk, 4., 8., a 9. třída, odjezd v 8 hod.

Středa 15. 6. – vybíjená, okresní kolo, Ústí nad Orlicí, 6. třída

Čtvrtek 16. 6. – „Sportovky“ v Českých Petrovicích

21. – 22. 6. – Mistrovství ČR školních týmů v šachu, Zlín, odjezd 20.6. odpoledne

Čtvrtek 23. 6.Klášterecký vícebojplakát

26. – 28. 6. – školní výlet, 2.stupeň

Čtvrtek 30. 6. – ukončení školního roku v sokolovně, vysvědčení

Creative – Prázdninový deník: 2.6., 9.6.

————————————————————————————————————————————–

odkaz na jídelní lístek

aktuální školní vývěska

————————————————————————————————————————————–

Květen

 ————————————————————————————————————————————–

Pondělí 2. 5. – Dopravní výchova, 4. třída

Středa 4. 5. – Malování náušnic a přívěšků, od 12 hod.

Pátek 6. 5. – Zájezd do divadla, pro žáky VP „Co se do literatury nevejde“

Úterý 10. 5. – Mineralogická olympiáda, Česká Třebová

Úterý 10. 5. a pondělí 16. 5.Plavecký výcvik, 2. stupeň, odjezd 8:15, kurz 50,-+50,-, doprava 50,-+50,-

Středa 11.5. – Kroužek stolního tenisu, od 14:15 v sokolovně

Pátek 13. 5. – Ředitelské volno

Úterý 17. 5. – Vybíjená 4.-5.tř., okresní kolo, Ústí nad Orlicí

Středa 18. 5. – Dopravní hřiště Žamberk, 4. třída

Středa 18. 5. Sraz miláčků (za příznivého počasí) – plakát

Čtvrtek 19. 5. – Školní výlet, Praha, 4. třída

Pátek 20. 5. – Výchovný koncert, 10:20 I.st., 11:15 II.st., 35,-

Středa 25. 5. – Linka důvěry, program pro 6. – 9. tř.

Pátek 27. 5. – Zahrádkářská soutěž, okresní kolo, Kunvald od 14 hod.

Pondělí 30. 5. – „Žijeme tancem“, ZUŠ Žamberk, odjezd 10:40, 4. a 6. třída

9. – 20. 5. – Výběrové zjišťování výsledků žáků – 6. třída – Sociální gramotnost

Do 10.5. – Sběr pomerančové kůry

—————————————————————————————————————————————

Duben

 ————————————————————————————————————————————–

Středa 6. 4. – výbor SRPDŠ, od 18 hod. v Kovárně

Pátek 8. 4. – schůzka školní samosprávy, od 12 hod. v 9. třídě

Středa 13. 4. – turnaj ve vybíjené, 4. -5.tř. dívky, Žamberk

Středa 13. 4. třídní schůzky, 15 – 17 hod.

Čtvrtek 14. 4. – předškolák, od 15:30 v 1. třídě

Pátek 15. 4. – turnaj ve vybíjené, 4. -5.tř. chlapci, Žamberk

Pátek 15. 4. – „Jeden svět“, Žamberk, 7. – 9. tř.

Pondělí 18. 4. – Geologická olympiáda, Pardubice

Čtvrtek 21. 4.Eco Fashion Show, sokolovna od 17 hod. – plakát

Pátek 22. 4. Den Země, od 12:30

Úterý 26. 4. – Animo Žamberk „Jak se kradou princezny“ + knihovna Žamberk, 1.-3.třída, odjezd 8:40

Středa 27. 4.okresní kolo OVOV, Klášterec

Čtvrtek 28. 4. – Otevírání zemské Brány

Čtvrtek 28. 4.Ping-pongová Show, sokolovna, od 14 hod.

Pátek 29. 4. – Divadlo a planetárium Hradec Králové, (6.) – 9. tř.

15. 4. a od 22. 4. – přijímací zkoušky na SŠ

15. – 30. 4. – sběr vysloužilých elektrospotřebičů – plakát

————————————————————————————————————————————–